ETÜ'den Ziyaret

 

ATA Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Ersin KARAMAN, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

 ATA Teknokent’e ziyaretlerini gerçekleştiren, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent ÇAKMAK, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İrfan KAYMAZ ve Prof. Dr. Birol SOYSAL ve beraberindeki heyet ATA Teknokent’i ve Teknoloji Transfer Ofisi’ni  ve Teknokent bünyesinde kurulan firmaları ziyaret etti.

 ATA Teknokent bünyesinde faaliyetlerini sürdüren TİM-TEB Girişim Evi’ni ziyaret eden heyet İnovasyon Merkezi’nde çalışan girişimcilerle sohbet ederek, Teknokent bünyesinde geliştirilen ‘Ekolojim’ ürününü de incelediler. Ayrıca Erzurum Teknik Üniversitesi Akademisyenlerince kurulan firmaları da ziyaret eden heyet akademisyenlerinin çalışmalarını yerinde gördü. Heyetin Teknokent gezisine, ATA Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Ersin Karaman, Genel Müdür Yardımcıları Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Coşkunçay,  Dr. Öğr. Üyesi Yakup UZUN ve Kazım Yasin ÖZBEY eşlik etti.

 

Yukarı

AKIL FİKİR KUTUSU

"Ülken İçin Düşün Fikrini Paylaş"

AKIL FİKİR KUTUSU

"Ülken İçin Düşün Fikrini Paylaş"

Kurumsal Kimlik

Dosyaları indirmek istiyor musunuz ?