Büyükşehir Belediyesi İle Ortak Projeler Devam Ediyor

Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI ile Erzurum Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet SEKMEN ve ATA Teknokent Genel Müdürü Doç. Dr. Ersin KARAMAN üniversite ve Şehir Hastanesi arasında yapılacak yol ve duvar çalışmaları için bir araya geldi.

Üniversite ile Şehir Hastanesi arasındaki sınırları belirlemek ve yeni bir koridor oluşturmak için yapımına başlanan yol ve duvar çalışmaları tüm hızıyla devam ederken Rektör Çomaklı ile Başkan Sekmen de yetkililerden ATA Teknoket’in önünden geçecek yol çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Yol ve duvar çalışmalarının üniversite ve çevresine yeni bir çehre kazandıracağını söyleyen Rektör Çomaklı, özellikle ilerleyen zamanlarda Şehir Hastanesinin çevresinde artacak trafik yoğunluğunun bu proje sayesinde rahatlayacağını aktardı.

Üniversite ve hastane arasındaki ulaşımın da aksamadan sürmesi için çalışmaların bir an önce bitirileceğini belirten Prof. Dr. ÇOMAKLI, destekleri ve özverili çalışmaları için Başkan Mehmet SEKMEN ve ekibine teşekkür etti.

Yukarı

AKIL FİKİR KUTUSU

"Ülken İçin Düşün Fikrini Paylaş"

AKIL FİKİR KUTUSU

"Ülken İçin Düşün Fikrini Paylaş"

Kurumsal Kimlik

Dosyaları indirmek istiyor musunuz ?